Nejlepší správce Vašeho AutoServisu

Vyzkoušet

Efektivní správa autoservisu

Jste majitelem autoservisu a citíte, že už Vám pro jeho správu nestačí tužka a tabulky v Excelu? Tak tedy právě vám je určen autosevis software!

Tento online systém zprostředkuje přehled o dění ve vaší dílně odkudkoliv. Stačí dvě kliknutí a jednoduše si zobrazíte stav skladu, stejně jako hotovost v pokladnách či počet přijatých objednávek.

Zaujala váš možnost správy autoservisu online? Můžete si přečíst více, nebo nás kontaktujte.

Autoservis Software

Evidence dílů

Evidence dílů

V Autoservis software máte o všem absolutní přehled.

Ať už máte jeden či více skladů, problémy s dohledáváním dílů jsou již minulostí. A to díky přesné evidenci, kde který díl je a v jakém počtu. Máte také k dispozici vyhledávací lištu, kam stačí napsat značku či model vozidla, ke kterému se díl pojí. Pro kvalitnější a úplnější vedení evidence jsou možnosti jednotek rozšířeny nejen na kusy, ale i na litry.

Používáte již nějakou evidenci dílů a z nějakého důvodu Vám nevyhovuje? Není problém! Pomůžeme Vám již existující databázi přenést do naší aplikace!

Evidence pokladny

Evidence pokladny

Potřebovali jste někdy pro přehlednější evidenci příjmů více pokladen? Autoservis software to umí!

V Autoservis software není problém mít několik pokladen, popřípadě každou, v jiné měně. Možnost více pokladen přidá na přehlednosti a úplnosti Vašich proplacených faktur. Pokladna je propojená se zakázkami a Vy tak máte absolutní kontrolu nad všemi příjmy.

Používáte již nějakou evidenci pro správu Vašeho autoservisu, ale ta Vám nevyhovuje? Není problém! Pomůžeme Vám již existující databázi přenést do naší aplikace!

Evidence zakázek

Evidence zakázek

Vedení zakázek nikdy nebylo jednodušší. Hned víte, zdali Vám klient fakturu už zaplatil, či nikoli. Faktury a protokoly o příjmu vozidla a jeho následném výdeji lze jednoduše s Autoservis software poslat zákazníkovi rovnou na e-mail. To samé platí pro záruční listy. Vše zabere pár kliků a Vy se tak vyhnete zbytečnému stahování faktur do svého počítače a opisování adres.

Máte již zavedenou evidenci zakázek? Není problém! Pomůžeme Vám již existující databázi přenést do naší aplikace!

Evidence zákazníků

Evidence zákazníků

Stačí jeden klik a máte před sebou kompletní seznam Vašich zákazníků. Veškeré informace o zákaznících, jako telefonní čísla a e-mail, lze upravovat snadno a rychle. Samozřejmostí je lišta „Hledat“, jež umožňuje rychlejší vyhledávání klientů a šetří tak Váš čas.

Používáte již nějakou evidenci zákazníků? Není problém! Pomůžeme Vám již existující databázi přenést do naší aplikace!

Hledání dílů

Hledání dílů

Máte ve vašem autoservisu velmi rozsáhlý seznam položek? A hledání konkrétního dílu vám zabere mnoho času? V Autoservis software stačí zadat název konkrétního dílu, nebo jen část názvu, případně značku, či model vozidla do vyhledávací lišty v pravém horním rohu a okamžitě máte přehled. Zobrazí se vám seznam všech dílů, které vámi hledané slovo obsahovalo. Kromě toho můžete zboží okamžitě editovat.

Evidence zákazníků

Možnosti více pokladen

Účtujete ve vaší firmě všechno na jedné pokladně a ztrácíte tak přehled? S tím je konec! Autoservis software vám umožňuje vytvořit si pokladen tolik, kolik budete potřebovat. Chtěli byste si vést účty zvlášť za prodej dílů a zvlášť za služby, které poskytujete? Stačí si vytvořit ke každé vámi zvolené akci vlastní pokladnu a můžete se pustit do prodeje.

Máte několik poboček a chcete mít okamžitý přehled nad hotovostí? Možnost přidat si více pokladen do administrace tento problém vyřeší.

Evidence zákazníků

Možnosti jednotek

Určitě máte na skladě věci, které se prodávají na kusy, ale také podle objemu. Při vytváření nových položek z vašeho seznamu si jednoduše zvolíte, v jakých jednotkách se bude daná věc prodávat. Například takový olej můžete prodávat buď v nádobě s cenou za kus, nebo podle objemu s cenou za litr.

Evidence zákazníků

Správa skladů

Pokud je váš autoservis větší a vy máte více než jeden sklad se zbožím, určitě se vám hodí přehled nad stavem jednotlivých skladů. S naší aplikací si můžete vytvořit seznam všech vašich skladů a přidat do nich zboží, které se tam nachází. Díky tomu máte neustálý přehled o dostupnosti vašeho zboží ve všech vašich skladech.

Používáte již nějaký seznam skladů? Není problém! Pomůžeme Vám již existující seznam přenést do naší aplikace!

Evidence zákazníků

Správa vlastních služeb

Autoservis neprodává pouze náhradní díly do automobilů, ale také nabízí služby s auty spojené. Potřebujete seřídit geometrii vozidla, nebo přezout na zimní, či letní pneumatiky? Přesně tyto položky si můžete přidat do seznamu vámi nabízených služeb.

Používáte již nějaký seznam skladů? Není problém! Pomůžeme Vám již existující seznam přenést do naší aplikace!

Evidence zákazníků

Vystavování faktur

Vystavování faktur nebylo nikdy jednodušší!

V okamžiku, kdy vytvoříte novou zakázku, vám náš systém přiřadí správné číslo faktury, v seznamu si vyberete odběratele, napíšete o jakou službu se jedná, případně jaké zboží se prodává a faktura se vám sama vygenerujete. Už žádné složité vypisování faktur ve Wordu, či Excelu. Autoservis software umí vše sám. V nastavení si také můžete přidat vaše logo, které se bude na fakturách objevovat.

Vytváření zakázek

Vytváření zakázek

Vytváření zakázek nebylo nikdy přehlednější!

Díly potřebné k opravě můžete rovnou vyhledávat při tvorbě zakázky. Stačí pouze napsat první písmeno z typu dílu a zbytek se automaticky dohledá ze všech skladů automaticky. Vytváření zakázek zahrnuje také vyplnění všech podstatných informací o zákazníkovi.

S Autoservis software budete toto vytváření profilu klienta muset podstoupit naštěstí jen jednou, protože pak je již uložen v databázi, kde ho lze kdykoli dohledat a případně i upravit. Co se týče vozidel, tak kromě povinných informací, jako výrobce a SPZ, máte také možnost doplnit například počet najetých kilometrů, výkon vozidla, barvu nebo typ paliva.